,,Kupolėlė‘‘ gyvuoja jau per 30 metų, jos programoje lietuvių liaudies folkloriniai, tautiniai  ir naujausi Lietuvos baletmeisterių sukurti sceniniai šokiai. Tai linksmas, energingas, mėgstantis išvykas ir koncertus kolektyvas. Per šį laikotarpį užaugino kelias šokėjų kartas, daug koncertavo, dalyvavo įvairiuose projektuose, konkursuose, pasirodymuose ir yra pasiekę daug gražių laimėjimų. Tikriausiai nėra Panevėžio rajone didesnio miestelio, kuriame nebūtų pasirodę velžiečiai. Dalyvavo įvairiuose  šalies renginiuose Visagine, Šiauliuose, Biržuose, Marijampolėje, Vilniuje, Panevėžyje, Rokiškyje, Šakiuose, Kalvarijoje, Kretingoje ir kt..

1996, 2008 metais šalies tautinių šokių kolektyvų konkurse ,,Aguonėlė‘‘ velžiečiai iškovojo 2-ąją vietą. 2012 metais skirta 3-ioji vieta, 2016 metais jaunučių ir jaunuolių grupėms  skirtos 1 ir 2 vietos. Tai konkursas, kuris vyksta kas treji metai ir varžosi Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių grupės. Į nacionalinį turą pakviečiamos tik geriausios atrankos turus praėjusios grupės. ,,Kupolėlės‘‘ šokėjai yra 8-ių Pasaulio lietuvių dainų švenčių,  Moksleivių dainų švenčių dalyviai. Daug kartų šokta Panevėžio apskrities šventėse.

Su pasisekimu devynerius metus

atstovavo Lietuvai tarptautiniame festivalyje Suomijoje

,,Šokantys ir dainuojantys Baltijos vaikai‘‘

Šiame festivalyje pasirodo vaikų kolektyvai iš įvairių pasaulio šalių. Daugiau negu 24 metus  draugauja su Latvijos respublikos Limbaži rajono Vidriži meno kolektyvais. Velžiečiai atstovavo Panevėžio rajono šokių kolektyvą draugystės dienose Lenkijoje. Koncertavo Estijoje. 2019 metais dalyvavo tarptautiniame festivalyje Kroatijoje ,,Umag 2019‘‘.

Velžio kultūros įstaigos šokėjai jau puikiai žinomi ir Šiaulių arenoje. Jau daugelį metų Lietuvos moksleivių folklorinių šokių varžytuvėse ,,Patrepsynė‘‘  ,,Kupolėlės‘‘  poros    puikiai pasirodo finaliniame ture Šiauliuose. Net septynios poros yra atskirų  folklorinių  šokių laimėtojos šalyje.

,,Kiekvienas save gerbiantis lietuvis privalėtų mokėti šokti savosios tautos šokius. Smagu, kad mano mokiniai ir šokėjai su dideliu džiaugsmu prisimena akimirkas praleistas repetuojant, šokant, keliaujant. Kai išgirsti po 10 metų pasidalijant džiaugsmu, šiltais prisiminimais ir tada suprantu, kad ne veltui tiek metų praleidau su vaikais‘‘ – vadovas Jonas Marcinkevčius.