Veiklos sritys

Neformalusis vaikų švietimas

Neformaliojo vaikų švietimo programos 2021 metais

Programa skirta skatinti kūrybiškumą, ugdyti vaikų meninę brandą, estetinį suvokimą. Propaguoti šokį ir rankdarbius, kaip saviraiškos ir bendravimo priemonę, laisvalaikio užimtumą. Programa suteikia galimybę patirti kūrybinį džiaugsmą, išbandyti save naujoje meninėje veikloje.

Programa vykdoma Liūdynės kultūros centro Dembavos padalinyje
(Veteranų g. 1, Dembava, Panevėžio r.)
Vadovės Vitalija Daugėlienė ir Dainora Venslovienė

Ši kompleksinė programa sudaryta iš šokio, teatro ir dailės meno šakų padeda vaikams išbandyti save meninėje raiškoje, atskleisti prigimtines galias, supažindina juos su teatro meno pasauliu, dailės magija ir šokio subtilybėmis, skatina kūrybiškumą ir išradingumą puoselėjant savaimingą, laisvą meninę raišką. Programos metu siekiama gilinti vaikų jau turimą šokio patirtį arba naujai supažindinti su šokiu, plėtoti supratimą apie šokio elementus. Užsiėmimų metu lavinami bendravimo įgūdžiai, ugdomas pasitikėjimas savo asmenybinėmis savybėmis, komandinio darbo įgūdžiai, atsakomybė.

Programa vykdoma Liūdynės kultūros centre (Ramioji g. 2, Liūdynė, Panevėžio r.)
Vadovės Daiva Židonienė ir Miglė Miknevičiūtė

Previous slide
Next slide

Šokio studijoje ,,Kupolėlė‘‘ siekiama ugdyti įvairiapusišką išsilavinusį žmogų, gebanti išreikšti save kultūrinėje veikloje. Užsiėmimų metu vaikai mokosi įvairius choreografijos elementus, porinio ir bendrojo šokio įgūdžių, formuoja taisyklingą kūno laikyseną, išmoksta suvokti ir puoselės lietuvių liaudies sceninį ir folklorinį šokį. Ši programa padeda vaikui rasti ir išplėtoti savo kūrybines galias, gebėjimą reikštis šokio priemonėmis puoselėjant vaiko individualumą. Vaikai dalyvauja ir pasirodo įvairiose šventėse, koncertuose, festivaliuose, varžytuvėse.
Programa vykdoma Liūdynės kultūros centro Velžio padalinyje
(Nevėžio g. 54, Velžys, Panevėžio r.)
Vadovas Jonas Marcinkevičius